سوال متداول

متن پیشنهادی خود را در ثبت سفارش ذکر کنید، در صورت موجود بودن لوگو را نیز به پیوست ارسال کنید . همچنین ممکن است برخی بنرها نیاز به معرفی محصول خاصی باشد که عکس مربوطه را در ثبت سفارش ارسال کنید.

هزینه طراحی پس از تکمیل فرم سفارش به صورت آنلاین محاسبه می شود و امکان پرداخت آنلاین میسر می باشد، همچنین می توانید از شماره حساب هایی که در سایت موجود می باشد استفاده کنید .

تمامی پروژه های انجام شده توسط نایس گراف دارای ده تغییر رایگان می باشند اما در بیشتر موارد کیفیت بالای طرح های نهایی و استفاده از مزیت کار با طراح اختصاصی رضایت کامل سفارش دهنده را به ارمغان می آورد .

پس از ارسال بنر به آدرس ایمیل شما ، تا 48 ساعت میتوانید اقدام به اطلاع تغییرات در بنر و اصلاح کنید ، زیرا پس از 48 ساعت دیگر ما نمیتوانیم به رایگان در آن تغییراتی ایجاد کنیم و تغییرات پس از این زمان شامل هزینه اضافی خواهد بود .

تغییراتی نظیر نوع رنگ ، فونت های نوشته ، قسمتهای متحرک بنر و … به رایگان انجام میشود ،اما گاهی ممکن است به طور کلی متن بنر یا موضوع آن تغییر کند ،در این صورت شما باید هزینه طراحی یک بنر جدید را شارژ کنید .

این فایلها شامل متن ها و تصاویر استفاده شده در طرح شما بصورت لایه باز میباشد، که به سادگی قابل ویرایش است. این فایل برای کسانی که نیاز دارند در بازه های زمانی بنر خود را تغییر دهند بسیار مناسب خواهد بود .

بله ، شما میتوانید به راحتی هنگام ثبت سفارش، سایز دلخواه خود را نیز برای طراحی وارد کنید .( هزینه طراحی این گونه سفارشات 50 هزار تومان می باشد که در قسمت تعرفه های طراحی بنر میباشد )

تمامی طراحانی که در نایس گراف مشغول به فعالیت هستند ، تجربیاتی با ارزش را در زمینه هنر و بازار تبلیغاتی در شبکه ی جهانی اینترنت و نیز بازاهای مصرف حقیقی برخوردارند. تجربیاتی که بر اثر سالیان طولانی کار مداوم به دست آمده.

بله ، تیم طراحی نایس گراف این قابلیت را داراست تا طرح های خود را با تمامی زبان هایی که مورد استفاده قرار می گیرند ، از جمله ” عربی ، انگلیسی ، آلمانی ، فرانسه و … ” هماهنگ کند.