سوالات متداول طراحی بنر


سوالات متداول طراحی بنر


راهنمای سفارشبزودی در اینجا اضافه میشود.

سوالات متدوال طراحی بنر

راهنمای سفارش


شما هرگونه مشکل داشتید که احتیاج به رهنمایی بود میتوانید در این صفحه مشاهده کنید.

چگونه ثبت سفارش کنیم ؟

تمامی نمونه کار های وب سایت را برای سنجش کیفیت کار مشاهده کرده ، به بخش ثبت سفارش رفته و سفارش را ثبت میکنید بعد از ثبت سفارش به بخش پرداخت رفته و هزینه خود را به روش ( پرداخت آنلاین ، کارت به کارت ) انتخاب کرده و پرداخت می کنید و سفارش ما تکمیل و آماده طراحی می شود.

چه اطلاعاتی را باید ارسال کنیم؟

بعد از انتخاب سفارش مورد نظر ( بنر یا .. ) شما باید متن و اطلاعات تکمیلی که شامل : متن بنر ، رنگ بندی مورد علاقه و اطلاعات تکمیلی خود را در بخش ثبت سفارش ارسال فرمایید.

آیا سفارشات تخفیف دارد ؟

سفارشات تکی خیر ، اما در صورت داشتن سفارشات پکیجی یا بنر های به تعداد بالا تخفیفات صورت می گیرد برای دریافت تخفیف با ما در تماس باشید.

ویرایش رایگان می باشد ؟

بله ، سفارشات با تعداد نامحدود رایگان می باشد ، هدفه ما راضی کردن شما و جلب نظر شما می باشد در صورت داشتند هرگونه ویرایش و تغییرات بعد از دریافت طرح از طریق ایمیل به ما خبر دهید .

تفاوت بنر های فلت ، معمولی و رئالیسم ؟

بنر های فلت بیشتر مورد پسنده موضوع های طراحی وب سایت و هاستینگ می باشد این بنر ها به ساده بودن و تخت بودن همانند ویندوز 8 معروف است ، بنر های رئالیسم بیشتر در جنبه گرافیکی کار و سه بعدی می باشد در مورد بنر های معمولی بیشتر برای تبلیغات در سایت های کلیکی می باشد زیرا این بنر ها زیبایی و بازدهی بخصوصی دارد ( تمامیسبک های بنر فرمت gif می باشد )

آیا امکان بازگشت هزینه وجود دارد ؟

در صورت پرداخت هزینه اشتباهی یا اشتباه در غلط املایی هزینه بله ، اما در صورت تکمیل طرح و ارسال طرح مورد نظر شما بازگشت هزینه وجود ندارد در صورت عدم تایید طرح شما می توانید از ویرایشات رایگان استفاده و طرح نهایی و مورد نظر خود را انتخاب کنید .

خوب درصورت برسی سوالات متداول، آیا مایلید سفارش دهید؟